Home

όργανο χαρακτήρας ημερολόγιο ενα γκολ δυο γκολ στον αερα δυσκολία στην αναπνοή Λίγοι Διαπροσωπικές

Πανηγύριζε τα γκολ της ομάδας του πυροβολώντας στον αέρα - Ταυτοποιήθηκε  και συνελήφθη (video) - Onsports.gr
Πανηγύριζε τα γκολ της ομάδας του πυροβολώντας στον αέρα - Ταυτοποιήθηκε και συνελήφθη (video) - Onsports.gr

ΤΡΟΜΕΡΟ: Μέσα σε ένα λεπτό η Γαλλία ισοφαρίζει με ΓΚΟΛΑΡΑ και πέναλτι του  Μπαπέ (ΒΙΝΤΕΟ) | Ant1 Live
ΤΡΟΜΕΡΟ: Μέσα σε ένα λεπτό η Γαλλία ισοφαρίζει με ΓΚΟΛΑΡΑ και πέναλτι του Μπαπέ (ΒΙΝΤΕΟ) | Ant1 Live

Χαμός σε όλο τον κόσμο με το δεύτερο γκολ της Ιαπωνίας - Πέρασε ή όχι τη  γραμμή η μπάλα;
Χαμός σε όλο τον κόσμο με το δεύτερο γκολ της Ιαπωνίας - Πέρασε ή όχι τη γραμμή η μπάλα;

Ούτε ένα, ούτε δυο... Συνολικά οκτώ γκολ ακυρώθηκαν στον Άρη - pressaris.gr

Με τρομερό γκολ του Αθανασίου, ο Αστέρας νίκησε τον ΑΕΡΑ

Με αέρα ανανέωσης η Ελλάδα, 2-1 την Ονδούρα σε φιλικό | Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

Μουντιάλ 2022: «Βόμβα» από την Γαλλία! Άκυρο το γκολ του Μέσι (photo) -  Newsbomb - Ειδησεις - News
Μουντιάλ 2022: «Βόμβα» από την Γαλλία! Άκυρο το γκολ του Μέσι (photo) - Newsbomb - Ειδησεις - News

Η ΑΕΚ έχει κερδίσει 140 κόρνερ στο πρωτάθλημα και έχει πετύχει μόλις 2 γκολ!  (VIDEO) : aek365
Η ΑΕΚ έχει κερδίσει 140 κόρνερ στο πρωτάθλημα και έχει πετύχει μόλις 2 γκολ! (VIDEO) : aek365

Sportdog.gr | Ξανά δίχτυα με Άλκμααρ ο Παυλίδης, έφτασε τα 12 γκολ -  "Τρελαμένος" στους οπαδούς ο Χατζηδιάκος! (pics-vid)
Sportdog.gr | Ξανά δίχτυα με Άλκμααρ ο Παυλίδης, έφτασε τα 12 γκολ - "Τρελαμένος" στους οπαδούς ο Χατζηδιάκος! (pics-vid)

Γκολ και εντυπωσιακές φάσεις από τα ποδοσφαιρικά γήπεδα | MEGA TV

Μίλαν – Ίντερ 0-3: Οι «νερατζούρι» σήκωσαν… αέρα το Σούπερ Καπ στο Ριάντ

Serie A: «Εφτάψυχη» η Ρόμα επέστρεψε από το 2-0 και πήρε τον βαθμό στο 93΄,  2-2 με τη Μίλαν - Δείτε τα γκολ
Serie A: «Εφτάψυχη» η Ρόμα επέστρεψε από το 2-0 και πήρε τον βαθμό στο 93΄, 2-2 με τη Μίλαν - Δείτε τα γκολ

Αστέρας - Παναθηναϊκός 2-1: Του έχει πάρει τον αέρα και τον προσγείωσε στην  Τρίπολη
Αστέρας - Παναθηναϊκός 2-1: Του έχει πάρει τον αέρα και τον προσγείωσε στην Τρίπολη

Χ»αρακίρι για τον ΠΑΟΚ στην Τρίπολη, τον ισοφάρισε σε 2-2 ο Αστέρας με δύο  γκολ στις καθυστερήσεις!
Χ»αρακίρι για τον ΠΑΟΚ στην Τρίπολη, τον ισοφάρισε σε 2-2 ο Αστέρας με δύο γκολ στις καθυστερήσεις!

Παναθηναϊκός: Ο πανηγυρισμός στον αέρα των Πέρεθ - Βέρμπιτς μετά το γκολ  του Σπόραρ
Παναθηναϊκός: Ο πανηγυρισμός στον αέρα των Πέρεθ - Βέρμπιτς μετά το γκολ του Σπόραρ

ΑΕΚ - Λεβαδειακός 3-0: Τρία γκολ, δύο πέναλτι, μία αποβολή... - to10.gr

Μουντιάλ 2022, Ουαλία - Ιράν 0-2: Αδιανόητο φινάλε και θρίαμβος για τους  Ιρανούς με δύο γκολ
Μουντιάλ 2022, Ουαλία - Ιράν 0-2: Αδιανόητο φινάλε και θρίαμβος για τους Ιρανούς με δύο γκολ

ΑΕΚ-Παναιτωλικός: Γκολ ο Λιβάι, μειώνει ο Πέδρο με πέναλτι (Videos) -  Onsports.gr
ΑΕΚ-Παναιτωλικός: Γκολ ο Λιβάι, μειώνει ο Πέδρο με πέναλτι (Videos) - Onsports.gr

Πανηγύριζε τα γκολ της ομάδας του πυροβολώντας στον αέρα

Άρης - Παναθηναϊκός 1-2: Ο Παλάσιος ''λυτρώνει'' τους φιλοξενούμενους (vid)  | Novasports
Άρης - Παναθηναϊκός 1-2: Ο Παλάσιος ''λυτρώνει'' τους φιλοξενούμενους (vid) | Novasports

Έχω στο Λονδίνο μια δουλειά..." - Trifilara.gr

Σενεγάλη – Ολλανδία 0-2: Ο Μεντί… έπιασε αέρα και οι «οράνιε» περνάνε… αέρα  στους «16»
Σενεγάλη – Ολλανδία 0-2: Ο Μεντί… έπιασε αέρα και οι «οράνιε» περνάνε… αέρα στους «16»

Γουέστ Χαμ: Γκολ με ντρίμπλα, κοντρόλ και μονοκόματο στον αέρα από τον  Λανσίνι (vid) | Gazzetta
Γουέστ Χαμ: Γκολ με ντρίμπλα, κοντρόλ και μονοκόματο στον αέρα από τον Λανσίνι (vid) | Gazzetta

Βίντεο: Πάντσεον με… βοήθεια Γκονθάλεθ έδωσε «αέρα» δύο γκολ στην Πάφος FC  | Goal News Cy
Βίντεο: Πάντσεον με… βοήθεια Γκονθάλεθ έδωσε «αέρα» δύο γκολ στην Πάφος FC | Goal News Cy

Μεγάλα «διπλά» για Γουέστ Χαμ (2-3) και Βιγιαρεάλ (1-2) | in.gr

Τι λες τώρα! Απίθανο στατιστικό στα 13 γκολ του Παναθηναϊκού - Trifilara.gr

Ασταμάτητος ακόμα και στα… 38 ο Ρονάλντο – Δύο γκολ απόψε, τέσσερα σε δύο  αγώνες με την Πορτογαλία - ΤΑ ΝΕΑ
Ασταμάτητος ακόμα και στα… 38 ο Ρονάλντο – Δύο γκολ απόψε, τέσσερα σε δύο αγώνες με την Πορτογαλία - ΤΑ ΝΕΑ